Rainbow SRX, evinizi temizler, sağlığınızı düşünür.

Suyun Gücü!

Yüksek hava kalitesi...

Rainbow SRX

Evinizi suyun gücü ile doğal biçimde temizleyin!
The Power of Water ®

Sizi Arayalım!
  • Dünyanın bir numaralı temizleyici sistemi

  • Orijinal suya dayalı temizlik sistemi

  • Uluslararası sertifikalı hava temizleyici

  • Halı şampuanlama özelliği

  • Astım ve alerji dostu

  • Türkiye ve uluslararası garanti belgesi

Rainbow SRX Özellikleri

Rainbow SRX, havadaki partikülleri, alerjen maddeleri, yüzeydeki toz ve kirleri yok etmek için sudan faydalanan bir sisteme sahiptir. Bulunduğumuz ortamdaki havayı yıkar ve soluduğumuz ortamın hava kalitesini maksimize eder. Bu işlemi gerçekleştirirken tamamen doğal şekilde yapması ise, Rainbow'un en önemli özelliklerinden biridir. Rainbow SRX, ev veya ofisinizi, bulunduğunuz ortamı mümkün olabilecek en doğal şekilde suyun gücü ile temizlemektedir. Bu sayede, yaşam alanınız daha sağlıklı hale getirilir.

Rainbow'un geniş temizleme parçası ve opsiyonel aksesuarları, temizlik sırasında konfor ve esneklik sunar. Tüm yüzeylerde etkili performans sağlayan Rainbow SRX, halı, parke, merdiven, mobilya gibi farklı yüzeylerde kullanım özelliğini bünyesinde barındırır.

Rainbow SRX, farklı işler için farklı uzunluklarda borulara sahiptir. Bu boru ve parçalar, kısa süre içinde kolayca değiştirilebilmektedir. Rainbow, kolay döndürülebilir yapısıyla bir odadan diğerine kolayca geçebilmenizi sağlayan yapıya sahiptir. Ayrıca, gidilecek yolu aydınlatarak hiç bir noktayı kaçırmamanızı sağlar.

The Power of Water ®

Nasıl Satın Alabilirim?

Rainbow SRX'e sahip olmak çok kolay! Aşağıda yer alan "Hemen Sipariş Ver" butonu üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve siparişinizi hızlı şekilde oluşturabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz, 7/24 sorularınızı yanıtlamakta ve sipariş alabilmektedir.

Hemen Sipariş Ver!